2009 június 6. | Szerző: erdeimano |
Ő egy erdeimanó..aki nagyon szép hétvégét kiván mindenkinek :)))
Helyes kis Manó! Hozzon neked szerencsét! :-))
Kedves Márti, Bizom abban hogy szerencsét hoz nekem ez a kis Manó,már csak azért is mert ajándékban kaptam :). Ő lessz a kabalám :). Szép napot neked!!
Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be:
Felhasználónév
Jelszó
Emlékezzen rám | Regisztráció
Helyes kis Manó! Hozzon neked szerencsét! :-))
Kedves Márti,
Bizom abban hogy szerencsét hoz nekem ez a kis Manó,már csak azért is mert ajándékban kaptam :).
Ő lessz a kabalám :).
Szép napot neked!!