:))

2009 június 6. | Szerző: |

 


Ő egy erdeimanó..aki nagyon szép hétvégét kiván mindenkinek :)))

Kommentek

(A komment nem tartalmazhat linket)
  1. knemarta says:

    Helyes kis Manó! Hozzon neked szerencsét! :-))

  2. erdeimanó says:

    Kedves Márti,
    Bizom abban hogy szerencsét hoz nekem ez a kis Manó,már csak azért is mert ajándékban kaptam :).
    Ő lessz a kabalám :).
    Szép napot neked!!


Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be:

| Regisztráció


Üzenj a blogger(ek)nek!

Üzenj a kazánháznak!

Blog RSS

Üdvözlünk a Cafeblogon! Belépés Regisztráció Tovább az nlc-re!