2009 június 3. | Szerző: erdeimano |

Ha belül boldog vagy, kívül is látszik
szemed csillog, a lelked sugárzik,
hegyeket mozgat a boldogság, ha kell
amit a másik örömmel visel.
A jóindulat is okozhat zavart,
csak úgy kicsúszott szó, nagy zivatart
összeszorul a lélek ott legbelül,
a tüdőbe levegő se kerül.
Olykor hirtelen elhallgat a zene,
szétterül a csend sötét köpenye
gyanakvó képzelet, ha elszabadul…
mindenki a saját kárán tanul.
…mert észre kell venni a szeretetet,
tudd tovább adni a szereteted.
Megbocsátás a boldogság forrása,
szíved, lelked, szabad lesz utána.
Kommentek
(A komment nem tartalmazhat linket)
Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be:

szép!